Класна механічна клавіатура, з білим підсвічуванням на Red свитчах змащеними із заводу. Підтримка Hot Swap!
Прозорі клавіші дозволять комфортно друкувати та грати вночі.
Червоні світчі відмінно підходять як для друку, так і для геймінгу, оскільки відгук від натискання становить 1мс.
У правому кутку знаходиться колесо керування звуком, що дозволяє регулювати звук не виходячи з додатків та ігор.
Так само є регульовані ніжки знизу, що дозволить підігнати нахил клавіатури під себе.
Ергономічний дизайн впишеться під будь-який інтер'єр, як до ноутбука так і до пк.
Відсутність панелі Num pad справа додає вільного місця на стіл під мишку, що помітно відчувається в іграх.
82 клавіші (з урахуванням коліщатка звуку)
У комплекті йде:
Клавіатура
Шнур Tipe-С 1.5м
Щипці для зняття клавіш та свитків
Прозорі клавіші дозволять комфортно друкувати та грати вночі.
Червоні світчі відмінно підходять як для друку, так і для геймінгу, оскільки відгук від натискання становить 1мс.
У правому кутку знаходиться колесо керування звуком, що дозволяє регулювати звук не виходячи з додатків та ігор.
Так само є регульовані ніжки знизу, що дозволить підігнати нахил клавіатури під себе.
Ергономічний дизайн впишеться під будь-який інтер'єр, як до ноутбука так і до пк.
Відсутність панелі Num pad справа додає вільного місця на стіл під мишку, що помітно відчувається в іграх.
82 клавіші (з урахуванням коліщатка звуку)
У комплекті йде:
Клавіатура
Шнур Tipe-С 1.5м
Щипці для зняття клавіш та свитків
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Ajazz |
| Країна виробник | Китай |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Кількість клавіш клавіатури | 80 |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Тип бездротового зв'язку | ИК |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Кількість додаткових клавіш | 1 |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Да |
| Можливість шифрування даних | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Вага | 1000 г |
| Довжина: | 36 мм |
| Призначення | Для настільного ПК |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴

