Бомбова механічна клавіатура з РОСІЙСЬКОЮ КИРИЛИЦЮ, з ПОВНІСТТЮ налаштовючим rgb підсвітленням (через додаток можна налаштуватися під себе) на Silver свитчах!
5 шарів шумоізоляції.
Відсутність клавіш numpad (праворуч) робить клавіатуру дуже компактною, для геймінгу саме те!
Присутня Функція Hot swap, яка дозволить легко замінити будь-яку клавішу на запасну, яка йде в наборі (4 шт), в домашніх умовах. Так само вам знадобиться пильовик який йде в комплекті, за допомогою якого можна буде накривати клавіатуру на ніч, або ж під час бездіяльності, що значно скоротить кількість чисток від пилу.
Коли ви почуєте як звучить ця клавіатура, у вас пропадуть усі сумніви щодо покупки, я вас запевняю.
У комплекті йдуть спеціальні щипці для зняття клавіш, а так само кабель живлення!
В комплекті:
Клавіатура
Шнур живлення
4 запасних Сільвер світча
Щипці для зняття клавіш
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Країна виробник | Китай |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип | Клавіатура |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Кількість клавіш клавіатури | 80 |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Кількість додаткових клавіш | 1 |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Да |
| Можливість шифрування даних | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Вага | 1000 г |
| Довжина: | 360 мм |
- Ціна: 3 399 ₴
- Спосіб упаковки: Клавіатури приходять в заводській упаковці, але найчастіше вона не якісна, тому допаковую вручну в пухирку і стрейч плівку.










