Бомбова БЕЗДРОТОВА механічна клавіатура з АНГЛІЙСКОЮ КИРИЛИЦЕЮ, з ПОВНІСТТЮ налаштовючим rgb підсвітленням (через додаток можна налаштуватися під себе) на Silver свитчах!
5 шарів шумоізоляції.
Відсутність клавіш numpad (праворуч) робить клавіатуру дуже компактною, для геймінгу саме те!
Присутня Функція Hot swap, яка дозволить легко замінити будь-яку клавішу на запасну, яка йде в наборі (4 шт), в домашніх умовах. Так само вам знадобиться пильовик який йде в комплекті, за допомогою якого можна буде накривати клавіатуру на ніч, або ж під час бездіяльності, що значно скоротить кількість чисток від пилу.
З допомогою коліщатка у правому верхньому кутку,можна регулювати звук не виходячи з гри або програми,досить просто покрутити,або натиснути,щоб повністю прибрати звук.
Коли ви почуєте як звучить ця клавіатура, у вас пропадуть усі сумніви щодо покупки, я вас запевняю.
У комплекті йдуть спеціальні щипці для зняття клавіш, а так само кабель живлення!
В комплекті:
Клавіатура
Шнур живлення
4 запасних Сільвер світча
Щипці для зняття клавіш
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB + PS/2 |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 1300 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Наявність цифрового блоку | Ні |
| Кількість клавіш клавіатури | 83 |
| Кількість додаткових клавіш | 1 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Так |
| Можливість шифрування даних | Ні |
| Вбудований Тачпад | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність цифрового блока | Ні |
- Ціна: 3 999 ₴
- Спосіб упаковки: Клавіатури приходять в заводській упаковці, але найчастіше вона не якісна, тому допаковую вручну в пухирку і стрейч плівку.









